Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? A lassan 8 éves...

Mit tegyek? A lassan 8 éves kutyánk, már pár éve nem hajlandó konzervet enni, csak nagyon ritkán. Minden ms jöhet. Tippek, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. A kutya okosabb, mint te, tudja, hovy a konzerv semmi hasznosat nem tartalmaz. Adj neki szárazat. Az a fogainak is jobb.
2018. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Érdekes gusztusa van a kuttynak, de ha nem szereti, hát nem szereti.
2018. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Egyszer nézd meg az összetevőket, látni fogod hogy a nagy része víz. Örülj neki hogy nem dobsz ki rá pénzt és fordítsd azt az összeget valami egészségesebbre.
2018. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem csak konzervet eszik, képzeld.

Egész nap kint van előttük a száraz táp, (5 állat) este pedig konzervet kapnak. Már próbáltunk pár fajtát, de nem. Nagyon válogatós egyébként is. Alutasakos izét is próbáltunk, de nem jött be. A másik kutyi imádja a konzervet, szóval.

2018. ápr. 5. 20:43
 5/13 A kérdező kommentje:
Ezt az elsőnek írtam.
2018. ápr. 5. 20:44
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Már régen rossz ha egész nap kint van előtte a kaja. Felnőtt kutyát napi egyszer etetünk, jó minőségű (értsd a hústartalma magasabb 40%-nál) száraz táppal vagy a BARF etetési módszerrel. Konzervre semmi szüksége, max arra jó hogy egy kanállal megízesítsd a tápját.

Milyen fajta száraztáppal etetsz?


Vedd el előlük, nem kell kint legyen, este lerakod eléjük a tápot és enni fogják.

2018. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Esetleg normálisan kellene etetni és tartani! Nem szeméttel és moslékkal tömni! Ha lenne egy minimális tudásod is a kutyatartásról, akkor azt is tudnád, hogy nem kellene kint hagyni az ételt előttük!

De sajnos el tudom képzelni, hogy a cukros, vizes, ízfokozókkal teli konzerv mellett milyen hulladék tápot kaphatnak...

2018. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7.

Aha, persze, biztos majd moslékkal etetem a kutyámat. Istenem...

2018. ápr. 5. 20:51
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még egyszer megkérdezem, milyen fajta tápot etetsz?
2018. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én alapon nem értem hogy mi a probléma. Elmondásod szerint vegyesen eteted több mindennel csak a konzervet nem eszi meg (ami nem is baj mert tápértéke kb 0). Akkor a megoldás annyi, hogy ne adj neki konzervet, etess mással. Az én egyik kutyám a pulykanyakat nem eszi meg, amíg a másik meg imádja, de nem próbálom mind2t rászoktatni, ha az egyik éppen pulykanyakat kap, akkor a másiknak adok farhátat vagy csirkenyakat a táp mellé, minek kéne mind2nek ugyan azt ennie. Nekik is van izlésük, van amit nem szeretnek.
2018. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!