Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak kint van a heréje,...

A kutyámnak kint van a heréje, de belül is mintha lenne. Ilyen nincs, igaz?

Figyelt kérdés
Látszott az alakja, de kint is van neki. Minden kutyának van valami hasonló belül? Most vettem észre, eddig nem tűnt fel.
2018. ápr. 8. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod hogy bent is van neki? Kint tapintással megállapítható, de bent úgy tudom hogy csak ultrahanggal nézhető meg (de legalábbis állatorvosi hozzáértéssel).

Szerintem mindenképp nézesd meg dokival, akármi más is lehet.

2018. ápr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A herék a zacsiban pontosan kitapinthatóak. Kettőt kell érezned.

Pontosíthatnád, mint jelent nálad a "belül" és a "kint".

2018. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy nem száll le a here.
2018. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha akkor látszott mikor a kutyának merevedése volt pl mer örült mer látott akkor normális. Az én kanomnak is látszik olyankor (enyhén) két oldalt két púp szerűség. Mivel első kan kutyám megijedtem elvittem dokihoz és ő mondta hogy ez normális az összeragadásnál van a két ,,púpnak,, szerepe.
2018. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szállt le és a hasüregben van akkor minél előbb el kell vinni,hogy szedjék ki és ivartalanítsák. Ugyanis a hasüregben lévő here,nagyon könnyen elrákosodhat!!
2018. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A golyója látszik csak ahogy az egyik írta latszik kicsi pup. De voltunk dokinál csak nem ezért, és simagotta, nézte a lábait és akkor észrevette volna ha gond van. Nem? De elfogom vinni megnezettetni.
2018. ápr. 12. 09:01
 7/8 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább vidd el én is akkor kérdeztem a dokit mikor egy másik vizsgálat miatt mentünk bár én azt hittem daganatos (elég aggodós vagyok). Kontrolla mentünk vissza a doki ingyen nézte meg.
2018. ápr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!