Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Februárban kellett volna...

Februárban kellett volna tüzelnie a kutyámnak.2 éves és eddig csak egyszer tüzelt. Nincs megduzzadva a nemi szerve, de elég gyakran nyalogatja. Mi lehet probléma?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 10:34
1 2
 1/11 Akiteki ***** válasza:

Milyen fajta? Vannak kutyák, akik csak évente 1x tüzelnek. De olyan is, aki 8 hónapra.

Az is lehet, hogy rejtve tüzel, akkor észre sem venni, csak a kanok tudják.

2010. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Minden bizonnyal a helytelen tartás és a helytelen, rossz táplálás az oka, hogy tüzelések maradnak ki.
2010. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Akiteki ***** válasza:

Hát nem minden bizonnyal.

Az sem biztos, hogy kimaradt.

Ennyi információból nehéz megmondani.

2010. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Doki és ivartalanítás.
2010. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

blaushimmel coccer spancsi.


HElytelen táplálkozás? Kutyakaját eszik, meg ha van akkor kap húst is ami nem szárnyas. Természetsen ha valami egyszerű kaja van otthon ő is kap a tányérjába (főtt krumpli, káposztástészta, csirkemáj)

De ezekből nem pont kutyakajákból nem sokat eszik.

Jól van tartva mindennap sétáltatom emellett nagy udvarunk van, benn él a lakásban és nagyon szeretjük.


Írjatok le minden alternatívát légyszi !

2010. jún. 12. 20:19
 6/11 A kérdező kommentje:
biztos hogy kimaradt most, mert az első tüzelésénél láthatóan vérzett, bugyit kapott nem nagy örömére.
2010. jún. 12. 20:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Van olyan is, hogy csendes tüzelés, alig észrevehető.

De én is javaslom az ivartalanítást. Az én 3 éves kutyusom is nemrég lett megműtve, mert a 4. tüzelése után álvemhes lett. Azóta élünk vígan, tüzelés nélkül:)

2010. jún. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

akkor maradhat ki/csuszhat el (eddigi tapasztalataim alapjan), ha

-nincs ra ingere (nincsenek kanok a közeleben)

-környezeti valtozas törtent (költözes)

-szüles utan (föleg ha a kölyök vele marad)

2010. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, nekem ugyan nagy tapasztalatom nincs tüzelés területén, mindig fiú spánieljeim voltak, most van az első lány, de ő ivartalanított. Viszont van egy kolléganőm, neki most van életében a 3. szuka spanija és azt mondta, hogy eddig mindegyik úgy tüzelt, hogy szinte észre sem vették. Kérdezték az állatorvost is erről, ő azt mondta, hogy a spaniknál gyakran előfordul, hogy a szuka tüzelését csak a megváltozott viselkedéséből lehet észrevenni, vagy a kanok túlzott érdeklődéséből. De mondom, nekem ebben nincs tapasztalatom, csak elmondtam amit hallottam :-) Én biztos rákérdeznék a dokinál.
2010. jún. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

komolyan mondom,ez már annyira UNALMAS!!!!!!

Majd ha akarja a kérdező akkor ivartalanítja!!!!Nem ez volt a kérdése!!!!

Esküszöm egyesek úgy bele tudnak vauzni az ember életébe,hogy az már felháborító.

És mi van ha nem ivartalanítja??!!

Mi közötök hozzá?? HMMM?????

2010. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!