Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Catahoula leopárdkuty. Mit...

Catahoula leopárdkuty. Mit tudtok a fajtáról?

Figyelt kérdés

Ismertek esetleg ilyen kutyát? Mo.-n egy tenyésztőről tudok, de már volt több alom, hátha találkozott már valaki testközelből a fajtával.

Mi a véleményetek ezekről a kutyákról? Úgy tudom nagyon sokoldalúak és remek sportkutyák.



2018. ápr. 12. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Gyönyörű kutyák, nekem nagyon tetszenek de szinte lehetetlen hogy ilyen kutyushoz fogok jutni, szerintem aranyárban mérik őket és nagyon megválogatják kinek adják, nekem pedig nem lennének vele kifejezetten kiállítási céljaim. :)
2018. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, biztosan nem olcsók :) Nekem is nagyon tetszenek, remélem egyszer a jövőben lehet ilyen kutyám. Van pár ritka fajta a listámon, szóval feladtam magamnak a leckét :D Addig pedig marad az olvasgatás róluk.
2018. ápr. 12. 22:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!