Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért gyengül a kapcsolatom a...

Miért gyengül a kapcsolatom a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Kiskutyám 8 hetesen került hozzám, sülve főve együtt voltunk, persze amikor nem dolgoztam.

Szakítottam a párommal, és hazaköltöztem a szüleimhez ahol van egy másik benti kutya.

5 hónapos volt amikor hazaköltöztünk(már 1 hónapja), és úgy érzem, hogy gyengül a kapcsolatunk, már nem jön úgy utánam folyton utánam, hanem inkább a másik kutyával játszik. Jobban figyel a másik kutyára mint rám.


Mit tegyek?


2018. ápr. 13. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat először is kezd azzal, hogy nem vagy féltekeny a másik kutyára. Megértem, hogy most nehéz életszakaszban vagy és jól esik minden figyelem/törődés, de ezt ne terheld a kutyádra. Ha foglalkozol vele sétáltok,jatszotok, feladatikat tabítasz beki, kutyasuliba jartok... ugyan úgy erős marad a kaocsolatotok. Attól, hogy a másik kutyussal jól elvan,téged még nem szeret kevésbé.
2018. ápr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
58%
Első válaszoló nagyon jó választ adott. Annál is inkább, mert ez a válasz az emberekre ugyanúgy vonatkozik.
2018. ápr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A kutya ebben az idoszakban "kamasz", kb. minden jobban erdekli mint te es lazad is, probalgatja es fesziti a hatarokat. A masik kutya most meg buli neki(a sajatjaival jatszik amugy is a legjobbakat). Neked mas dolgod sincs ebben az időszakban, minthogy kovetkezetesen es nyugodtan vegigcsinalod ezt az időszakot es ahogy az elso irta a lelki bajaidra nem benne latod az egyertelmu megoldast. Nyilvan bizonyos szintig alkalmasak a kutyak segiteni, de o leg fiatal, hogy ertse egyáltalán mi jatszodik le benned.
2018. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!