Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ma észrevettem a kutyámon,...

Ma észrevettem a kutyámon, hogy amikor hanyatt fekvésből felkelt, a szőrében rengeteg kis piros rovar mászkált. Milyen rovar lehet ez?

Figyelt kérdés
nem ugráltak, vagy repültek, csak másztak. olyan 4-5 mm közöttiek voltak. kérlek segítsetek!
2008. okt. 29. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
BOLHA! De vigyázz, mert nem tudod akármilyen bolhaírtóval kiirtani őket. Amit boltokban árulnak, az semmit sem ér. Menj el az állatorvoshoz, neki hátha van élősködő elleni szer, az én kutyámnak is ilyet adott, de nem tudom a nevét, kimérésre adta, nem túl drága. Meg kell benne fürdetni, kicsit büdös de nagyon hatásos. Egyébként nagyon jó az is, amit a hátára kell cseppenteni és 3 hónapig védi tőlük. Remélem segítettem, mihamarabb írtsd ki belőle a dögöket!!! :)
2008. okt. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. okt. 30. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!