Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyus érkezik a családba...

Kiskutyus érkezik a családba hamarosan. Mit szerezzünk be és min lehet spórolni?

Figyelt kérdés

Júniusba érkezik egy 9hetes kiskutya. Csak féreghajtva lesz, tehát akkor kezdjük az oltást. Rögtön rakjak rá nyakörvet? Mennyivel szamoljak? Mennyi lesz a chip? Oltás? Kutyakaja? Nagyon pici kutya lesz, meddig elég neki egy 15-20kilós táp? Már csináltam neki játékokat, fekhelyet. A tálját kidíszítettem. Volt már kutya a háztartásomban, de ő oltva sem volt még maradékot kapott stb. De ő lesz az én kutyám. Mindent megakarok neki adni.

Bármilyen tippet elfogadok.



2018. ápr. 15. 21:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Na, nagyon jó. Akkor pénzügyileg nem lesz megterhelő minőségi táppal etetni, mivel aprócska és a szuperprémium tápokból nagyon kevés elég.


Ajánlom Platinum, N&D etetését. A miénk is kiskestű, Platinumot kap, egy zsák (5 kg) 8500 ft és picit több mint egy hónapig kibírja.

2018. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Josera lesz a táp.
2018. ápr. 17. 21:44
 23/23 anonim ***** válasza:
91%
Hát jó. Nem túl jóminőségű, és egy ekkorka kutyánál az a 80 gramm, amit egy nap megeszik belőle, az nem tétel. Te döntesz, de nem jó hozzáállás, hogy napi 50 forintot akarsz rajta sporolni.
2018. ápr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!