Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baja a kutyának?

Saman001 kérdése:

Lehet baja a kutyának?

Figyelt kérdés
Ismerosom kutyaja belenyalt a nyelve hegyevel a koromlakkjaba mikor festette a kormet. Kimosta a szajat rogton,itatott vele vizet. Nem lesz baja a kutyanak ugye?

2018. ápr. 17. 21:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tartok tőle, hogy elég kevesen nyalattunk már körömlakkot a kutyánkkal ahhoz, hogy ezt a kérdést megfelelően meg tudjuk válaszolni. Pusztán elméleti síkon maradva szerintem a víz nem sokat számít, mert a körömlakk nem vízoldékony. Inkább az érdekes, hogy mennyit nyelt le. Szerintem mivel a körömlakk kémiailag inert, tehát nem hat rá a gyomorsav, azzal nem lesz gond, előbb-utóbb kijön. Kérdés, hogy mennyi idő alatt. Ami engem inkább aggasztana, az az oldószere, vagyis amitől folyékony. Bár ha csak megnyalta az üveg száját az az istenbarma, olyan sok nem kerülhetett a szervezetébe.
2018. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!