Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának marhaborcsontot...

Kutyának marhaborcsontot adtam erre egyszerre megette kb fel óra alatt. Lehet tőle valami baja?

Figyelt kérdés
Azt hittem jóval tovább tart, el akartam venni, hogy ne egyszerre egye meg, 20 cm-es volt. Mire kimentem már sehol nem volt. Azt se tudom mekkora darabokban nyelhette le. Nem akarom, hogy belelzarodasa Legyen tőle vagy ilyesmi. 15kg-os kutya
2018. febr. 25. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki egy kis étolajat, ha van paraffin olaj otthon, az még jobb. Segít kicsúszni a székletet. Amúgy holnap figyeld, lehet bogyós lesz a bélsár s erőlködni fog, de a gond akkor van, ha egyáltalán nem lesz bélsár, és hány a kutya. Remélhetőleg egy kis bogyós széklettel megússzátok, ne aggódj! :)
2018. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem, Köszönöm! :)
2018. febr. 25. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!