Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki indult már a Hard Dog...

Valaki indult már a Hard Dog Race-n? Hogyan készültél fel rá?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 18. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam!

Kutyasuli, eglilty, úsztatás, alap engedelmeségi feladatok! És rengeteg kép videó alapján 😊😉

2018. ápr. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
naponta futottam, kecsketejen és lóhúson éltem
2018. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hát azt nem mondanám hogy sikerült felkészülnöm. Reggelente munka előtt futottam vele. A kutyám jól bírta, én menet közbe elhagytam a tüdőm. A felkészülés azért volt szamomra nehézkes mer felénk domb egyáltalan nincs, ahol valami kis emelkedő akad ahoz kocsiba kellett ülnöm és sajnos nem tudtam minden nap eljutni oda. Illetve sose sportoltam, a diétát hírből se ismerem és egy két helyen gömbölyödöm is. De azért így is élveztem és büszke voltam magunkra hogy a 90%át lesétáltuk. A kutyust nem vittem suliba mer a környéken hírből se ismerik de barátságos más kutyákkal, egyedül az okozott problémát vele hogx izgatot ha kutyát lát és nagyon jelzi is hogy játszani akar vele, nagy testű és sokat megijeszt ezzel. Tehát neki annyi próblémája volt hogy oda nem játszani mentünk mint a futatóra és duzogot is miatta.
2019. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kutyaiskola, futás. Futásnál hosszú táv lassan és tempósan. Illetve sprinteltem is néha teljes sebességgel. Érdemes kutyával együtt gyakorolni pl a kúszós feladatokat. Sok rutintalan kutya ráugrál a gazdi fejére :D
2019. ápr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!