Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyet tényleg ehet a kutya?...

Ilyet tényleg ehet a kutya? Link . Lent.

Figyelt kérdés

Adnál neki ilyet?


[link]


Nézegettem egészséges jutalomfalatokat, mert itt csak ilyen színezett vackok vannak,és rendelni szeretnék, de ezen azért elcsodálkoztam egy kicsit.


2018. ápr. 19. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Persze, szeretik az ilyesmit rágcsálni, van marhalábszár is ugyanilyen "undorítóan" kinéző, nyúlfül és a társai. A kutyák még a döglött állatokat is megeszik ha megtalálják suttyomban, az ilyeneket nagyon szokták szeretni. :D
2018. ápr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Persze szeretik
2018. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem. BARF szerint eszik évek óta, de ilyen szőrös cuccot nem adnék neki. Inkább egy nyers marhatérdcsont.
2018. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Enyéim a szárított pacalért vannak megőrülve. :D Ritka csemege, mert aránytalanul drága és kevés van egy csomagban. Valamint iszonyatosan büdös is, de pont emiatt szeretik a kutyák az ilyen természetes falatokat; a mindent felülmúló, kényeztető szag. :D
2018. ápr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Én is barfozok és tudom, hogy szeretik meg kell nekik az ilyen, a rostok miatt, meg mert természetes táplálék és szükségük van az ilyesmire, főleg, ha már eleve barf, ami egy természetes etetési módszer. Hát őszintén, én mikor először adtam neki szőrös nyuszifület elsírtam magam, mondván szegény nyuszi:( De a kicsimnek tetszett:)
2018. ápr. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!