Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya magyarul a...

Milyen fajta kutya magyarul a kai ken kutya?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy milyen kutya ez, mert még nem hallottam róla.

És hol lehet venni ilyen kutyát?


2018. ápr. 20. 07:12
 1/7 anonim válasza:
100%

Szia itt egy link csak ennyit találtam róla sajnos de lehet h hasznos lesz számodra: [link]

Remélem segítettm valamennyit :D

2018. ápr. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, sokat segítettél. Azt nem tudod, hogy hol lehet kapni ilyen kölyköt?
2018. ápr. 20. 08:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottál róla, de kölyköt akarsz venni. Magyarországon nincsen kai ken tenyésztő. Egyébként a másik neve a Tora inu, tigriskutya néven szokták még emlegetni. Ha még nem is hallottál róla, ne is vegyél ilyen kutyát. Jó drágán tudnál hozatni esetleg külföldről, hála égnek nem egy agyonszaporított gyakori fajta. Kemény kutya, mint minden japán fajta, nem való akárkinek. Kutyát nem kinézet alapján veszünk, mert lehet a csomagolása szép, de elég hamar az agyadra megy ha nem értesz hozzá.
2018. ápr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk biztosan nem, amennyire tudom, még Japánban sem egy túl gyakori fajta. Szerintem Európában nem is nagyon van kennel.
2018. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy egyből kölyköt szeretnék venni? Csak az érdekelt, hogy egyáltalán van-e ilyen tenyésztő és ha igen, akkor hol.

Mert ha nincs, akkor eleve tök feleslegesen keresgélek utána.

2018. ápr. 20. 09:03
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egyébként.
2018. ápr. 20. 09:03
 7/7 tatagami ***** válasza:

3 nagy kedvencem között van, egy ideig néztem hogyan/honnan lehetne venni, de itt Európában ha jól tudom egy dán tenyésztő van más senki és nála 3-4 éves már a várólista. Japánból vagy az USA-ból tudsz esetleg hozatni. Az Amerikában tenyésztettek állítólag egy picit magasabbak, vaskosabbak mint a Japánban tenyésztett egyedek, de azt írták neten hogy valószínűleg mivel nem sokan kezdtek ennek a kutyának a tenyésztésébe az államokban, így az a pár kutya akiktől az egyedek nagyrésze származik a felső határán volt a japán mércének, ugyanis a japán klubok még mindig elfogadják ezeknek a papírjait ellentétben az akita-amerikai akita párossal.

Ez az oldal angolul van de a cég alapítója egy ausztrál-japán pasas aki foglalkozik a japán fajták külföldre szállításával:

[link]

[link]

A második linken a jobb oldalt van felsorolva hogy mekkora a várható összeg vétel + szállítás, természetesen egy átlagos kutyára, amelyeket tenyésztésre szánták az ugye többszöröse is lehet.

2018. ápr. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!