Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám baja?

Mi lehet a kutyám baja?

Figyelt kérdés
Hirtelen a németjuhász kutyánkon azt vettük észre hogy szomorú, és fáradt. Mostmár folyik a nyála, nem eszik, nem iszik, és alig bír mozogni. Reszket, és nyüszít, illetve ilyen morgó hangot ad ki a hasa. Ez mitől lehet?

2018. ápr. 20. 21:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

1. Köthetted volna árnyékos helyre is, ha már mindenképp ki kell kötni!

2. Nálunk, amikor kinn van valami munka, favágás, zűrzavar a kutya nem kinn van megkötve hanem a házban velem! Mondjuk én nem azért tartok kutyát, hogy legyen, hanem mert imádom, törődöm vele és a legjobbat akarom neki.

2018. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Na akkor mostmár hogy tisztázzuk, ne nézzetek állatkínzónak! Nem voltam otthon, hanem a barátom édesanyjáék kötötték meg. Miest észre vettem, hogy furán viselkedik a kutyus, azonnal kerestem a módszert, hogy tudnám kivizsgáltatni. De nincs sehol sem ügyeletes állatorvos, Pesten kívül, akik ma fogadnának is, de nincs autónk, hogy elvigyük. És hiába van itt Szalókon 2 állatorvos is, nem dolgoznak ilyenkor és még az anyámba is képesek elküldeni, hogy miért zavarom én őket ilyenkor.

Szóval ha mostmár ezt tisztáztuk, hogy nem engem kell szídni, mert az életemnél is jobban szeretem ezt a kutyát, akkor legalább valaki tudna mondani ITT Szolnok megyében olyan állatorvost, akit ha felhívunk ki is tudna jönni?

2018. ápr. 20. 22:35
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Itt ha rámész az áprilisi beosztásra talán talász megfeleő orvost:


[link]


Ha mégsem nézd meg ezt:

[link]


Remélem sikerül intézni valamit és meggyógyul az ebed.

2018. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Ezek közül felhívtam 11 számot, de egyik sem ügyeletes állatorvos.. félek hogy kifutunk az időből
2018. ápr. 20. 23:09
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Minden megyében van állatorvosi ügyelet.


A kutyád nagyon beteg! Ezekkel a tünetekkel nem biztos, hogy megéri a reggelt. Én már csak tudom. Szóval keress rá, és hívjátok ki!!!!

2018. ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Menj már rá a helyi megyei napilapotok honlapjára, ott megtalálod az ügyeletes orvost!!!
2018. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
90%

Remélem, nem kamuzol, mert látatlanban is agyoncsaplak!


Tuti, hogy megetettek vele valamilyen hegyes csontot, ami átszúrta a belét.

Apósom miatt így pusztult el a magyar vizslánk. Hozott neki egy zacskónyi kacsacsontot, csakhogy mi épp dolgoztunk. Mire tünetei lettek, már akkor késő volt. :(


Szóval ha az életednél is jobban szereted, mint ahogy írtad, akkor ne itt írogass!

2018. ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
90%

A kérdező kommentje:


Ezek közül felhívtam 11 számot, de egyik sem ügyeletes állatorvos.. félek hogy kifutunk az időből


Nézem a linkelő időpontját, és a te válaszod. 10 perc alatt 11 számot. Aha...!


Ezért írtam, remélem, nem kamuzol, mert tudod másoknak, sokaknak rossz emlékeket ébresztesz.


Majd írd meg, mi történt vele. Reméljük a legjobbakat!

2018. ápr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem most jöttünk le a falvédőről hogy elhiggyük hogy fel is hívtad őket és az összes ügyeletes szám közül egy se volt jó...szimplán csak nem akarod felemelni a valagad és tenni a kutyáért. Képzeld, ilyenkor nálunk sincs orvos de ha ilyen komoly baja lenne elvinném az ügyeletre. Persze könnyebb neked keresni a kifogásokat és előadni a mártírt aki azonnal és minden gyógymódot megpróbál, de persze helyben legyen házi módszer és ne kelljen fizetni se érte...
2018. ápr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, megéri-e a reggelt, már ha nem kamukérdés. Remélem kamu. Szegény kutya.
2018. ápr. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!