Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Parvóvirusos lett a kutyám....

Parvóvirusos lett a kutyám. Milyen ételt adjak neki?

Figyelt kérdés
Na szóval parvóvirusos lett hányt,hasmenése volt.Szerencsére inni ivott már a második naptól.Azóta úgy látszik hogy napról napra javul.A hányás és a hasmenés is abba maradt 2 napja.Ma az étel is kezdte érdekelni.Mit lehet neki adni?
2018. ápr. 23. 15:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
Na jó, itt eldurvult a hangnem. Honnan tudjátok hogy vette? honnan tudjátok hogy nem mentet kutya? Úgy gondolom, nem a kérdezőnek kellne vigyázni a szájára, hanem azoknak akik minden infó nélkül nekitámadtak...
2018. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
15%

A legtöbb menhelyen beoltják a kutyákat. De előző gazdáról írt, így vagy ingyen elhozta, vagy vette oltás nélkül.

A kérdező provokáló stílusán kívül mindenki normálisan válaszolt.

2018. ápr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
11 köszönöm szépen a válaszod.Ez az oldal tényleg csak arra van hogy akki segítséget kér annak ki kell forgatni a szavát és támadni kell
2018. ápr. 23. 16:28
 14/22 A kérdező kommentje:
Én válaszoltam provokálón?Neked hogy esne ha elítélne egy idegen ember?
2018. ápr. 23. 16:30
 15/22 anonim ***** válasza:
7%

Inkább menj ápolni a kutyád, főzz neki diétás kaját, mint fentebb is írták!

Ha itt jár a szád talán jobban lesz a kutyád?

2018. ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
De tudjátok mit nem is érdekel amire kíváncsi voltam arra kaptam választ.Marjátok tovább egymást.
2018. ápr. 23. 16:32
 17/22 anonim ***** válasza:
8%

Miét marnánk egymást?!

Te nem ismered a köszönöm szót, inkább támadsz, magyarázkodsz!

Szerintem is inkább a kutyáddal törődj, ne firkálj annak aki segíteni próbál!

2018. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Olvasd vissza a válaszaimat és meglátod hogy mindegyiknél megköszöntem.
2018. ápr. 23. 16:39
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük kérdező. Ide az oldalra az emberek 90%-a provokálni, kötözködni jár. Mindenbe belekötnek. Bármit mondhatsz, kiforgatják a szavadat és abba is belekötnek. Mindig mekkora szám volt az acana-orijen kutyatápok, egyszer vki itt leírta, hogy mindenből a legjobbat kapja, orijen tápot, napi több óra foglalkozás, csak annyi volt a bibi, hogy kint tartotta az udvaron a kutyáját, mert nem volt alkalma beengedni, erre a földig taposták és még azt is megkapta, hogy idézem: "az orijen messze áll a szuperprémiumtól", mondom jóóó, embnerek, inkább aludjatok ..

Lényeg, hogy szárazabb, diétás ételeket adj neki és jobbulást a kutyusodnak.

2018. ápr. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Bubuka508 ***** válasza:
100%
Ez igaz, egyszer engem is a földbe döngöltek, mert kíváncsi voltam arra, hogy mit szólnak, ha megkérdezem, hogy mit kell csinálni a kandúrmacskával, hogy ne varnyogjon állandóan, mikor el van bolondulva. Isten bizony, nem bántottam, csak annyit írtam, hogy egyesek szerint nyakon kell verni, de az nem használ. Erre az egész banda összeröffent, még mindig engem pocskondiáznának, ha a moderátorok nem törölték volna az egész témát. Szóval ezt az oldalt úgy kell kezelni, hogy itt a többség ilyen. Én sem bírok 67%-nál többre vergődni végképp, mert mindig lehúzzák a válaszaimat a nagy okostojások.
2018. ápr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!