Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap kaptam egy kis kutyat...

Tegnap kaptam egy kis kutyat nagyon vartam regota akartam egyet de ugy latom nem igazan kedvel engem mindig elmegy mellolem. Mit csinaljak ilyenkor?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ülj le mellé és olvasgass kutyanevelésről szóló anyagokat.
2018. ápr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne nonstop melletted ülnie?? Egy kölyökkutyát az egész világ érdekli. Az a fajta kötődés,amire Te vágysz csak idővel alakul ki. A kutyust ne üldözd a szereteteddel. Hagyj neki teret,időt, hogy megszokja az új helyét.
2018. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Milyen fajta? Hogy és mennyit foglalkozol vele? Mennyi idős?
2018. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, egy napja van nálad a kutya, mire te leszel neki A GAZDI, az hónapokba telik.
2018. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kialakul majd. Mikor kutyát vettem az első pár órába utált, szó szerint, mindenkit kedvelt rám meg morgott. 2 napig megtürte hogy egyáltalán a bolygón vagyok a 3 nap óta nem tágít mellőlem.
2018. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Összecsiszolódni egy kutyával, barátságot, kölcsönös bizalmat felépíteni nem megy egyik napról a másikra.

Ha azt szeretnéd, hogy igazi társad legyen, akkor szeresd, tanítsd, sétáljatok, játsszatok, ha elvonul a kis helyére, akkor hagyd békén.

És igen, ha tájékozódsz, olvasol a kutyák jelleméről, természetükről, nevelésről, az nagyon sokat segíthet, hogy megértsd, és nem félreértsd őket. Sőt azt hiszem minden gazdi jelöltnek kellene is egy ilyen "tanfolyam", mielőtt kutyát tarthat.

2018. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mindegyik hasznos volt:)
2018. ápr. 24. 11:55
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki olvassa meg ezt a kiirast de MA MAR ELVALASZTHATATLAN BARATOK LETTUNK A KUTYAMMAL ES NAGYON IMADJUK EGYMAST :)
2018. ápr. 27. 13:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok 😀
2018. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szuper! Örülök, hogy ilyen hamar ,ilyen jó kapcsolatotok lett!
2018. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!