Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Futópad kutyának?

Futópad kutyának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igyekszem rendszeresen futni/sétálni a kutyámmal azonban sokszor szine egy gyors eü. sétán kívül semmi időm mostanság rá, azonban azt nem szeretném ha elpuhulna/elhízna. Így egy futópad beszerzésén gondolkodom, néztem a neten különböző kutyáknak készült padokat amik azoban igencsak aranyáron voltak, így arra gondoltam, hogy egy emberek számára gyártott manuális vagy mechanikus gépet vennék inkább. Nem tudom hogy egy pumi meg tudja-e hajtani azonban a manuális gépet. :D

Akinek van tapasztalata kérlek írjon!

Köszönöm!



2018. ápr. 26. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi használunk futópadot. Humán.

Ne vegyél kutyáknak gyártottat, mert nagyon drágák és nem jobbak semmivel sem.


És a futópadot nem meghajtani kell. Elindítod, és elkezd forogni a szalag, és úgy jár vagy fut rajta a kutya. Nem ő hajtja. Be tudod állítani a sebességet is.


Fokozatosan szoktasd hozzá, jutalomfalattal. Rá fog jönni, hogy ahhoz, hogy ne essen le, gyalogolnia/futnia kell.

2018. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is normál emberi ,egyszerű futópadot vettem,szerették.
2018. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!