Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj, hogy etetjük?

Baj, hogy etetjük?

Figyelt kérdés

Lassan már hetek óta az utcánkban kódorog egy kutya. Pár napja adunk neki tápot.meg vizet és több szomszéd is leoltott,hogy ne etessük mert ideszokik. De szegény csont és bőr.

Lefényképeztem, kiraktam a falunk facebook oldalára.Írták,hogy régóta kóborol. Tüzel több kutya is az utcába,gondolom ezert van itt.

Baj ha etetjük szerintetek?


2018. ápr. 27. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne ha menhely, gyepmester átvenné. Nem az a baj, hogy etetitek, tök rendes tőletek, de ettől még nem lesz biztonságos helyen, bárki bánthatja, elüthetik. Valószínűleg mardossa is belül valami kór, amit kezelni kell. Szerintem írj az összes országos/környékeden lévő állatvédőnek, ha pedig fajtatisztának néz ki, akkor akár fajtamentésnek is.
2018. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem tenném, mert akkor tuti nálatok ragad. Legalábbis én akárhány kóbor kutyát, macskát etettem és szelídítettem meg, az összes nálam maradt, mert megszerettem őket.
2018. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nalunk is ivaros szuka van. :/

Sajna mikor volt kóborkutya a menhely szart rá, gyepire meg nem akarom küldeni.

2018. ápr. 27. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszer én is így jártam 2 napig adtam neki enni mire hagyta magát megfogni. Becsaltuk a kennelbe felhívtuk Marcallit pedig Kaposvár környékén lakunk. Azt mondták ha befogjuk elviszik. Másnap jöttek is érte (úgy tudom ott nem altatnak, legalábbis ezt mondták)
2018. ápr. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mekkora kutya? Küldesz róla fotót? Akár privátba is.
2018. ápr. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az esély rá, hogy legyen, de egy próbát megér, próbáljatok chipet nézetni benne. Nem baj, ha etetitek, de ott tényleg nincs biztonságban, állatvédőket hívjatok, végső esetben gyepmestert.
2018. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!