Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet "olcsóbban" Shiba Inu...

Lehet "olcsóbban" Shiba Inu kiskutyát vásárolni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem szapis 10-20 ezres kutyákra gondolok :)


De míg a legtöbb fajta ára "csak" 100-120 ezer között mozog, úgy hallottam hogy egy shibáé akár 300 is lehet.


Érdemesebb külföldről behozatni, vagy úgy is jelentős összegbe kerül?

Esetleg fajtamentésnél mennyire lehet rájuk számítani?


2018. ápr. 29. 13:32
 1/7 anonim válasza:
0%
nem normális ez a társadalom
2018. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán lehet olcsóbban találni, külföldön főleg nem, fajtamentés pedig szerencsére nincs.
2018. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön akár még többre is rúghat az ára. Normális tenyésztőtől sehogy sem találsz 300 ezer alatt, max. akkor, ha esetleg egy szín- vagy szőrhibás kutyusról van szó.
2018. ápr. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Úgy hittem, hogy nálunk ritka, ezért ilyen magas az ára, de akkor úgy tűnik hogy ez egy univerzálisan drága kutya :) Hát, akkor marad a gyűjtögetés, úgyis csak évek múlva terveznék befogadni a családba :)


Első, te meg indokolatlanul nagy tuskó vagy. Nem azt kérdeztem, hogy hol tudnék putris, shibának bélyegzett palotapincsit venni 5000-ért, lábak nélkül mer' úgy óccsóbb.

Igen, én is olvasom a sok baromságot, amit olykor-olykor kiposztol egy-két gyökér, de ne nézzünk már mindenkit annak, köszönöm.

2018. ápr. 29. 18:22
 5/7 anonim válasza:
0%
Félreértesz. Nagyon is értettem, mire vonatkozik a kérdés, és arra reagáltam.
2018. ápr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem akkor hogy mi a problémád kedves első válaszoló, bár téged elnézve tényleg van baja a társadalomnak. De biztos velem van a baj, magyarázd már el mi a problémád.
2018. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én sem értem, mi a gond.


Tisztában vagyok, hogy egy fajtatiszta kutya drága.


De ha van olyan külföldi Shiba kennel, ahonnan "csak" 150-200 ezerért tudok kutyát venni, akkor nem veszem meg 300-ért.


Nem tudom min akadtál fent, de ez közel sem olyan, mint ha a szomszéd Laci bácsitól akarnék 20.000-ért egy 6 hetes gombócot, amiről később kiderül, hogy shiba helyett csau-csau keverék :)

2018. ápr. 29. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!