Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is megeszi a...

A ti kutyátok is megeszi a macskakakit?

Figyelt kérdés
Keverék kutyám van, 8 éves. Az utcáról került hozzank. Kezdetektol fogva megeszi a macskakakit, legyen akár friss, akar mumifikálódott. Viszonylag nagy kertünk van, de emiatt nem engedhetem el, mert egyrészt nem tudom átnézni az egész kertet, másrészt biztos, hogy kiszagolna azokat is, amik el vannak asva, vagy maradványok :( sehogy sem tudom leszoktatni róla, tudja, hogy rosszat tesz, ezért kb egyben lenyeli nagyon gyorsan, odakap, és nem tudok mit csinálni, annyira gyorsan eltünteti. Nagyon gusztustalan, és higieniatlan, mivel bent lakik velünk, és az ágyra is feljohet (persze amikor le van takarva ágytakaróval, a lepedore nyilván nem). Másnak is van ilyen problemaja? Bárhol felek elengedni emiatt :( Illetve, ha a kutyátok kakit eszik, mit szoktatok utána csinálni?
2018. ápr. 30. 16:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz, de féregteleniteni kell rendesen. A kutya már csak ilyen.
2018. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!