Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet baja lehet a kutyának?

Mi lehet baja lehet a kutyának?

Figyelt kérdés
Apum elutazott két hétre és engem kert meg, hogy etessem meg és foglalkozzam a kutyájával amíg távol van. 4 napja ment el, a 4 alatt napjában kétszer voltam át, adtam neki enni, inni, játszottam vele kicsit, úgy tűnt örült nekem, viszont ma este az etetésnél nagyon fura volt. Feküdt a helyén, és folyamatosan morgott rám, a tekintete pedig ilyen nagyon furcsa volt, mintha nem fókuszált volna a szeme, vagy nem is tudom. Olyan volt, mintha nem lett volna magánál. Beszéltem hozzá, nyugtattam, adtam neki enni, friss vizet, de bele se szagolt, pedig eddig mindig nagyon jó étvágya volt, nem tudom, hogy mit csináljak. Mi lehetett ez nála? Sok kutyánk volt már, ilyet még egyiknél sem tapasztalatam. Egyébként 7 éves border collie keverék.
2018. ápr. 30. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne vinni.
2018. ápr. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak a másik faluban van állatorvos, szerdán reggel tud jönni leghamarabb. én ezek után nem igazán merek a kutyahoz közeledni.
2018. máj. 1. 00:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol van most a kutya, hol a helye? Kertben? Dobhattak be neki valamit? Tűző nap elől van hova bújnia?
2018. máj. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyanús hogy be akarnak törni, én nem bíztatnék senkit, hogy maradjon ott villanyt kapcsolgatni :D Fogni kell pár asztali lámpát meg a tévét/rádiót és időzítőre kötni. Kapcsolgatja magát. Azért jóval biztonságosabb.

Kérdező, nekem is gyanús, hogy valamit összeehetett. Ha nem is bedobták neki, talán benyalt valami vegyszert, nem férhetett hozzá semmihez?

A napszúrás sem rossz tipp. Kinti vagy benti kutya?

2018. máj. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos kinti, mivel akkor nem kétnaponta menne etetni, hanem napi 3x pisiltetni.
2018. máj. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kinti kutyus, van neki kutyaháza árnyékos helyen, ahová el tud bújni, így szerintem a napszúras kizárva. Egyébként nem 2 naponta, hanem naponta 2x megyek. Most is voltam át, most legalább nem morgott, de a tekintete még mindig nem tiszta. Vegyszerhez nem férhetett hozzá, minden el van zárva a garázsban, illetve a fészerben, de oda ő nem tud bemenni. Az nincs kizárva, hogy bedobtak volna neki valamit, de furcsa lenne, mivel kicsi falu, nincsenek haragosaink, elég jó kis közösség. Minden esetre holnap reggel már jön az állatorvos, remelem ő tudni fogja. Köszi a tippeket!
2018. máj. 1. 09:10
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

Tudod kérdező, ha ismeretlen eredetű baja van, nem kihívni kell az orvost, hanem bevinni a jól felszerelt rendelőjébe, ahol tud is vele kezdeni valamit.

Feltéve ha nincs apádnak felszerelt rendelője...

Ha egy állat látszólag rosszul van, kb azonnal indulni kéne vele!

2018. máj. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, nekem nincs autóm. Ha lenne, akkor sem kísérleteznék azzal, hogy egy beszámíthatatlan kutyát cibáljak be a csomagtartóba majd utazzak vele 30 km-t a legközelebbi állatorvosi rendelőbe. Az állat nincs életveszélyben, evett is, ivott is végül.
2018. máj. 1. 21:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, kiderült, mi volt a baj?
2018. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Idegrendszeri probléma, de nem tudni egyelőre, hogy mitől, várjuk a vérvétel eredményét.
2018. máj. 3. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!