Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet baja lehet a kutyának?

Mi lehet baja lehet a kutyának?

Figyelt kérdés
Apum elutazott két hétre és engem kert meg, hogy etessem meg és foglalkozzam a kutyájával amíg távol van. 4 napja ment el, a 4 alatt napjában kétszer voltam át, adtam neki enni, inni, játszottam vele kicsit, úgy tűnt örült nekem, viszont ma este az etetésnél nagyon fura volt. Feküdt a helyén, és folyamatosan morgott rám, a tekintete pedig ilyen nagyon furcsa volt, mintha nem fókuszált volna a szeme, vagy nem is tudom. Olyan volt, mintha nem lett volna magánál. Beszéltem hozzá, nyugtattam, adtam neki enni, friss vizet, de bele se szagolt, pedig eddig mindig nagyon jó étvágya volt, nem tudom, hogy mit csináljak. Mi lehetett ez nála? Sok kutyánk volt már, ilyet még egyiknél sem tapasztalatam. Egyébként 7 éves border collie keverék.
2018. ápr. 30. 23:47
1 2
 11/11 007Prof válasza:
Ha azóta sem hajlandó vizet inni, akkor veszett. Óvakodj tőle!
2018. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!