Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8. Hetes szibériai husky...

8. Hetes szibériai husky (szuka) nem nagyon eszik (? )

Figyelt kérdés
4 napja van nálam a kutya, de nem eszik túl sokat, inkább csak iszik mikor fent van, vagy nem játszik. Pedgree junior tápot és dolly Pets junior konzerves kutya kaját vettem neki( 2félét : csirke és marha). Virslit és levest is próbáltam neki adni.Esetleg lehet hogy normális ez a kis mennyiség ? Próbáltam 4x egy nap adni neki. Vagy lehet még stresszben van? Fereghajtot is kapott rendszeresen( tőlem is már ) oltásával is megvannak
2018. máj. 1. 20:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Normális kölyöktáppal etesd, amit eleinte be lehet kicsit áztatni vízbe. Semmi más nem kell ezen és ivóvizen kívül.

Ha nem eszik, nem játszik, vidd el orvoshoz. (amúgy is, mert 8 hetesen kellene kapnia a 2. oltását, bár egy oltással eleve nem is lett volna szabad elhozni...)


Pedigree-t, konzervet, virslit, levest (és semmilyen embernek készült ételt) NE adj neki, pláne ne fejlődésben lévő kölyökkutyának!

2018. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!