Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapos Husky kutya egész...

Botinho25 kérdése:

2 hónapos Husky kutya egész nap fekszik, nem eszik, mi lehet a baj? (leírás)

Figyelt kérdés
Tegnapi napon(2018.05.01) került hozzánk 2 hónapos Husky kutya, teljesen virgonc volt, játszott, evett, de a rákövetkező napra pedig mintha kicserélték volna... Fekszik egész nap, nem eszik semmit... Mi lehet a probléma?

2018. máj. 2. 14:32
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szia:) nekem is volt husky kutyám. 3 Hónapos korában került hozzám. Pont ugyan az a helyzet volt ami a te kutyáddal is történik vagy már történt. Szomorú volt mértéktelenül és csalódott .. konkrétan én is azt hittem, hogy beteg, elvittem állatorvoshoz és semmi baja nem volt makk egészséges volt a kutya, de nem evett nem ivott csak iszonyat ritkán és folyamatosan bágyadt kedve volt és aludt na meg nem akart barátkozni. Új volt neki a helyzet, és mértéktelenül szomorú amiért a családjától elhoztam, amit meg is értettem. Kutyán még ilyen érzelmeket nem láttam mint tőle. Nálunk az idő segített és a foglalkozás, hogy attól függetlenül mert elveszítette a családját, lett egy új helyette TE. Ezt kell meg mutatni neki, éreztetni vele. Amúgy 1 hónap múlva vissza tért a régi rosszcsont lefáraszthatatlan játékos korszakába:D
2018. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!