Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen nevet adnatok Amerikai...

Milyen nevet adnatok Amerikai Akitanak? (Lány)

Figyelt kérdés

Nyaron fogunk venni akita kiskutyat, de fogaunk sincs mi legyen a neve, mi illene ra.

Van valakinek otlete?



2018. máj. 3. 19:31
 1/7 A kérdező kommentje:
*fogalmunk
2018. máj. 3. 19:32
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

gondolom már régen lefoglaltátok, mi a törzskönyves neve? Az mindig jó kiinduló pont.


(a szapis akitát tartani büntetés, remélem tudod)

2018. máj. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%

Nekem Kaum van. Őaz anyukájáról kapta a nevét Léna. ☺

Off: 2# válaszoló mi az a szapis akita?

2018. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
törzskönyv nélküli fajtajellegű kutya akit csak a pénz miatt árulnak, se szűrés, se oltás, se féregtelenítés. Sűrűn ideggyengék, itt is sok ilyen akitáról olvastam, mindent megöltek volna ami él és mozog, vagy a világból kifutottak volna egy megmozdult fűszál miatt. Dióhéjban ennyi, és sajna ez nem ritka.
2018. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a választ. Első voltam. ☺
2018. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ilyen kérdést látok itt. Kép nélkül, a kutya ismerete nélkül nagyon nehéz jó ötleteket adni, főleg ha konkrét elképzelést se ad a leendő gazdi. Random névötletekkel meg tele van az internet.

A tk-s név tényleg jó kiindulás lehet.

2018. máj. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy aki a 17 éves lánynak akar venni ajándékba akitát? Mert akkor lehetne Meggondolatlanság a neve :)
2018. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!