Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nemetjuhaszok mikorra...

A nemetjuhaszok mikorra fejlodnek ki teljesen, mikor lesznek felnottek (dominancia, harciassag, komojsag)? Munkavonaluakrol lenne szo, mikor hagyjak ki a hisztit?

Figyelt kérdés

2018. máj. 3. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Nem egy munkavonalút ismerek, amelyik "hisztizik" akár munka közben is.

Nj 2 évesen számít felnőttnek. Teljes kifejlődése igazán 3 éves korában történik.

2018. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

KomoLYság, ez fájt:D

Német juhászkutya kifejlett súlya 30-40kg, "a tápok szerint" 15 hónapos kortól számít felnőttnek egy ekkora méretű kutya, legalábbis akkor kell adult tápra váltani.

Ez egyébként nagyon változó, mert az én ordaskám 8 hónaposan kezdett komolyan házat őrizni és kezdett engem is bevédeni. Onnantól nem játszott a haverokkal, nem csóvált éjjel nappal rajtam kívül senkinek, kezdett bizalmatlankodni az idegenekkel. Addig mindenkihez örömmel szaladt, nyilván előtte is már ugatott, ha jött vki, de az amolyan játékos ugatás, viszont 8 hónapostól kezdve komolyodott a dolog, 1 éves korára teljesen jól képzett kutya lett(kiskorától kezdve nevelve, képezve volt). Viszont a labim a mai napig (8 évesen) mindenkivel játékos, barátkozós, nyilván Ő ilyen fajta, de tényleg abszolút nem bizalmatlan, egy igazi kis pajtás, egy örök gyerek, sosem komolyodott meg :D

2018. máj. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50-60kg
2022. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!