Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le kiskutyám...

Hogyan szoktassam le kiskutyámat az ajtókaparásról?

Figyelt kérdés
Mindig mikor meghallja, hogy megérkeztünk, elkezdi kaparni az ajtót. Mit kellene ilyenkor tennem? (egy 10 centis darab már hiányzik az ajtóból)
2007. nov. 29. 15:46
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem "finoman" meg kell szidni.Nem kiabálni vele,mert mindegyik kiskutya szeret rágcsálni,rosszalkodni.
2007. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
98%

Ő így jelzi neked, hogy örül annak, hogy megjöttél.

Valami ilyesmire gondolhat: "Szia gazdi, jó, hogy itt vagy végre, nyisd már azt az ajtót gyorsan. Várj én is segítek."


Hiába szidod meg, nem fogja tudni, hogy miért bántod. Hiszen ő csak nagyon örül neked.

Nekem 3 vizslám van. Kertes házban lakunk, de ki-be járkálnak.

Ha be kell kulcsolni az ajtót, ha kint vannak, mert kilincsel be tudnak jönni.

De, ha nem akarom hogy bejöjjenek, akkor kaparják az ajtót elég erőteljesen, gondolhatod hogy néz ki.


Egy szó mint száz: Vagy hagyod, hogy örüljön neked a kutya, vagy megszidod és akkor összezavarodik, és kiegyensúlyozatlan lesz.

Cseréld le az ajtót fémre.


Sok sikert.

2007. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha megjöveteledkor csinálja csak, nehéz eset. Prbóálhatod leszoktatni rólad finom szidással, de nem biztos, hogy érteni fogja, mi nem tetszik neked.

TEgyél fémlapot az ajtóra, nem szép,de funkcionális.-)

2007. dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!