Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van ennyi kutya ismerősöm?

Miért van ennyi kutya ismerősöm?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Remélem nem azért mert sokat szagolgatod a feneküket.
2018. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
mert kutyamániás világban élünk, ahol inkább a gyerekeket rakják kalitkába, a kutyák meg közben végigrandalírozhatják a lakótelepet, hiába van rá rendelet, hogy csak a kutyafuttatóban engedhetők szabadon...
2018. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
hát igen meg átszöknek a szomszédba stb.
2018. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
A gyerekek randalírozása is elég gyakori (és idegesítő), de rájuk még általában rájuk se szólnak. Idióta kutyatulajdonosok meg sajnos mindig mindenhol lesznek.
2018. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a kutya ugye a farkastol származik, emiatt is falka állat...

szóval oda tartozol, húz a szíved a fajtársaidhoz

2018. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es, kertvárosban lakok, a szomszéd két gyereke reggeltől este tízig ordít ha itthon vannak, közveszélyesek az utcán, biciklivel majdnem nekem jöttek. Kutyaugatást viszont nem hallani. Úgyhogy ez a gyereket rakják kalitkába meg kutyát babusgatják nagyon rossz példa a részedről. Vannak normális szülők és idióta kutyások, meg vannak idióta szülők és normális kutyások. Ne általánosíts.
2018. máj. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik válaszadó.

Engem is jobban idegesítenek a gyerekek,de miért? Szülök nem merik őket nevelni,nem mernek rájuk szólni.


Mikor barátnőmékhez átmegyek és ott a 2 éves öccse akkor szimplán oda jött és belém rúgott,fájt,belilult. Rászóltam,hogy mit csináltál? nem szabad!! Gyerek sír. Ki volt a hülye? persze,hogy én, hogy ő csak egy gyerek miért üvöltöm le. Ja és akkor neki mindent lehet?????Azóta nem igazán szeretek átmenni. Főleg,hogy minden úgy van ahogy a 2 éves gyerek akarja. Se hallgatni,se nézni nem bírom.


Biciklivel engem is ütöttek el majdnem,ha nem ugrok félre és velem volt a 4-kg-os kutyám is, ha nekem nem is,de a kutyának okozhatott volna kárt,ha nem rántom magammal. Ha pedig orvosi ktg-et benyújtom a szülöknek,lerendezték volna annyival,hogy gyerek nem tudja mit csinál? Szülök saját nevelési hibájukat próbálják ezekkel a mondatokkal tusolni,hogy hát csak egy gyerek,meg nem tudja mit csinál. Jó igaz,de miért van a szülő? hogy megtanítsa,nem megyünk direkt emberek felé pl.


Emellett ismerek normális kisgyerekeket és szülőket is. Volt szomszédunkban is volt 3 éves kislány és ő egy tünemény volt. Bele gondoltam ha ilyen gyerekek lennének jó részt akkor lehet nem idegesítenének egyre jobban.Normálisan volt nevelve a kislány.

Unokahúgom is tök normális kislány.


Normális gyerekekkel nincs bajom.


Amúgy tény,hogy vannak normális szülök és normális kutyások,ugyan ugy vannak mindkét táborban vannak akik nem törődnek semmivel neki a kutya vagy gyerek csak vmi pótlék,nevelni luxus.

2018. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!