Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam futkarozik a kertben,...

A kutyam futkarozik a kertben, ok nelkul, celtalanul, gyakran jatszik magaban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És ezzel mi a baj?? Sok kutya fut körbe körbe örömében. Enyém nem a kertben, mert panelban lakunk, de az utcán is van, hogy rájön az ötperc, és szalad körbe körbe körülöttem jópár kört. Ez teljesen normális. Játssz vele többet. Amúgy örömükben szoktak ilyet csinálni, vagy csak szórakoznak.
2018. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez nem minden, gyakran kergeti a farkat, a gyerek is (7 eves)gyakran kotozkodik vele. Tele van kek-zold foltokkal a kis keze. Sajnaltam nezni a kutyat, ahogy korbe-korbe fut a kis 60m2-es kertunkben, pedig gyakran kiviszem.
2018. máj. 7. 19:53
 3/14 A kérdező kommentje:
Szeretnem azt hinni, hogy ez nem depresszio, meg ilyesmi, de tenyleg nem tudom elkepzelni, hogy egy kutya csak ugy futkarozzon kb 2 m sugaru korben, mondjuk nem volt szabalyos kor, de attol meg, szerintem ez figyelemre kene adjon okot.
2018. máj. 7. 19:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hadd játsszon már szerencsétlen, ne akard már megtiltani neki! A gyerekre meg szólj rá, hogy ne szemétkedjen a kutyával!
2018. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
DEPRESSZIÓ az, hogy játszik a kutyád? WTF?!
2018. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem ezt a kutyat valahol magam is okolom, hogy nincs eleg idom ra.Pedig tenyleg igyekszem minimum kivinni naponta 5 percre fuves teruletre, hogy legyen valami erdekes a napjaiban, mint bezarva egy kisebb kertben.
2018. máj. 7. 19:57
 7/14 A kérdező kommentje:
Az nem baj ha jatszik.. sot, csak az a baj, hogyha mar betegesen rafugg a jatekra, ugyanigy a farkat is kergeti,
2018. máj. 7. 19:58
 8/14 A kérdező kommentje:
A gyerek egy olyan szinteni dackorszakaban van most 7 evesen, hogy az valami hihetetlen, es akarhanyszor megkerem, nem hallgat ram...
2018. máj. 7. 20:00
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Hogyhogy MEGKÉRED?! Egy akaratos gyereket nem megkérünk! Ha máshogy nem megy, legalább üsd már meg, az Isten szerelmére!!


Egyébként meg nem való neked kutya. Akármilyen kistestű/kis mozgásigényű, naponta 1 óra séta a minimum! Keress neki új gazdát!

2018. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Na jó jó azért nyugi!

Nem ütünk meg gyereket! Sem állatot!

Ha a gyerek most ilyen korban van, akkor határozottan kell rászólni, esetleg beküldeni a szobájába, hogy tudja büntiben van! A kutyát meg nevelni kellene, hogy ne játszon durván.

2018. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!