Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit sétálhat egy 15 hetes...

Mennyit sétálhat egy 15 hetes bullmasztiff kiskutya és baj ha sokat futkározik közben?

Figyelt kérdés

Reggelente fél este pedig 1 órát sétálunk közben sokat fut(8méteres pórázon).

A ma esti séta után elkezdett sántítani a mellső lábára.

Lehet hogy túl sokat sétáltatom?ha nem sétálunk ennyit akkor itthon futkarozik a lakásban és csúszkál a parkettán amit rossz nézni.



2017. okt. 10. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

nincs valami a mancsában? lehet valamibe belelépett. Ha nem látsz semmit benne, próbáld meg nyomogatni, hátha van ott valami, csak nem látod, vagy valami felsértette és az fáj neki. Ha nem, és még holnap is sántikál, akkor nem árt megnézetni dokival.


Nem hiszem, hogy sokat sétáltatnád, ez szerintem egyáltalán nem sok, épp megfelelő.

2017. okt. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is arra gondoltam először hogy belelépett valamibe de nem láttam semmit, de attól meg lehet benne valami mert berohant a magas fűbe aztan ott lehetett bármi .

Arra is gondoltam hogy meghúzta mert kis bamba és csetlik botlik ahogy rohangál. Így a Mancs vizit után kapott egy jó alapos masszázst is.

De holnap természetes fénynél újra megvizsgálom.

Köszönöm a választ

2017. okt. 10. 22:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi zöldet akartam nyomni de véletlenül kék lett. Telefonon vagyok
2017. okt. 10. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem eszik túl "erős" kölyöktápot? Előfordulhat csonthártya gyulladás nagytestű kölyköknél ha sok a fehérje a tápban.
2017. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csirkés pro plant kap igaz kicsivel többet mint a javasolt mennyiség de így sincs elhízva.

Nagyon remelem, hogy semmi komoly.

Ma reggel is húzza a lábát így a séta kimarad a kis kertben intézheti a dolgát.

2017. okt. 11. 05:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!