Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek melyik csepp jött be?

Nektek melyik csepp jött be?

Figyelt kérdés

A kutyamon most vectra csepp van de nem vallt be. Ugyanugy bolhat talaltam benne.

Nektek melyik vallt be szunyogok ,bolha es kullancs ellen?



2018. máj. 8. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi foresto nyakörvet használunk. Nem mindenkinek válik be, és nem mindegy az sem hol járkál a kutyus. Foresto mellé semmit nem használok, pedig járunk erdős helyeken is. Viszont a szívemre teszem a kezem, és kijelentem, hogy SOHA nem volt bennük egy kullancs sem,se bolha, se szunyog nem csipkedi össze őket.
2018. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Frontline combo.
2018. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Frontline nekünk is.
2018. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk a frontline nem vált be. Se a nyakörv. Most Bravecto-t használunk és azóta se kullancs, se bolha. Ami nagyon jó benne, hogy nem nyalja le mint a cseppet és nem lazul ki mint a nyakörv, mert ez egy szimpla rágótabletta, amit három havonta használunk.(Nyilván lehet hogy másnak nem jön le a nyakörv és nem nyalja le a cseppet, de nálunk sajnos igen és megmaradt mellette a kullancs is és a bolha is)
2018. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha csepp akkor Advocat (kullancs ellen nem jó, de amúgy nagyon széles spektrumú, bőrféreg, bélférge, szívféreg, bolha, atka.... [link] ) vagy Adventix, ( [link] bár én a 3D Vectráról még nem halottam ilyet. Amúgy meg tabletta. Nex Gard, Bravecto.
2018. máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Vectra van, eddig ez a 2. hónap hogy használjuk. Nem tökéletes, de az első 2 hétben nem volt kullancsunk, utána is csak 2. Most viszont a cseppentés utáni 3. napon volt benne egy. Szóval nem tudom, mert azóta megint semmi. Esetleg jövő hónapban letesztelünk valami mást. Sajnos nem hinném, hogy tökéletesen kivédhetők lennének ezek a dolgok, szóval mindig átnézem, és eddig sikerült is elkapni a dögöket amíg nagyon aprók voltak.
2018. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is Foresto-t használunk, most ez a harmadik Nyakörv, és soha nem volt benne azóta kullancs, se bolha. En mindnekinek teljes mértékben ajánlom
2018. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!