Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy a kutya idős...

Normális, hogy a kutya idős korára,12 évtől. Megsüketül? Nekem négy kutyámból három süket lett. Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2018. máj. 11. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

13 éves és csak akkor veszi észre, ha hazajöttem, ha tőle 2-3 méterre hangosan a nevét mondom... Régebben 2 utcával arrébb is felismerte a lépteim hangját.

Látása is rosszabb lett, sajnos tényleg a korral jár.

2018. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

14 éves, ha hazajövök kocsival, még mindig elkolbászol a nyitott kapun szaglászni. Csak régen elég volt füttyenteni, ma már utána kell menni és megpaskolni az oldalát, hogy befelé.


Illetve régen, ha aludt, hiába osontam az udvaron, felébredt. Most már nem ébred fel, pedig nem lopakodom. Van egy kis szürkehályog is már neki sajnos, de nem olyan súlyos. Cseppett nehezen mozog már, lomha, lépcsőn már ő is meggondolja, hogy inkább nem megy fel.


De gödröt ásni, azt még tud... Leszidni sem lehet, mert nem hallja. :D

2018. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!