Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusom miért dörgöli...

A kutyusom miért dörgöli gyakran hozzám a fejét?

Figyelt kérdés

Lehet ez másoknak természetes, de nekem a mostani az első kutyám (egy 2 éves labrador), szóval nem tudom ezt néha mire vélni.


Gyakran előfordul, hogy a feje búbját a lábamhoz vagy a derekamhoz dörgöli, néha szabályosan olyan, mintha nyomna vele.


Ez mit jelent náluk?



2018. máj. 13. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Viszkethet neki, de lehet h csak bújni akar:D

Az enyem akkor szokta ezt csinálni amikor bújik, vagy a szájkosarat akarja leszedni (azzal szabályosan csapokod:D) ezt persze csak szükségeshelyzetben (vonaton) használjuk

2018. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Te most születtél??? Ugyan mégis mért dörgölheti hozzád a fejét?!?! Ajajjj vajon miért?? Hmmm nehéz kérdés.
2018. máj. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
55%

Az én kutyám öreg és csipásodásra hajlamos, szóval sokszor azért dörgöli hozzám a fejét, hogy megszabaduljon tőle. A másik kutyám a fülzsírjával ugyanúgy, ilyenkor tudom, hogy kezelésbe kell őket venni.

Egyébként szeretetből, valószínűleg.

2018. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!