Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan reagálnátok ha ilyet...

Hogyan reagálnátok ha ilyet mondana a rokonotok a saját kutyájára?

Figyelt kérdés

Keresztanyu itt lakik a szomszédba van egy kis mentett kutyája, már 5 éves. De amúgy is minden állatot megment,imád.Erre ma csinált valamit a kutya és mondja neki,hogy "oh csak döglene már meg annyi kárt csinált már". Teljesen elhültem.

Káromkodni sem szokott meg annyira a kutyára sem panaszkodni.

Tény,hogy tényleg rossz a kutya pedig nevelik.



2018. máj. 13. 20:33
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nem gondolta komolyan csak már elege volt.
2018. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ember mondd néha csúnyákat, a gyerekének is, amit aztán megbán, nem gondolja komolyan.
2018. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A szobatiszta kutyámnak volt egy időszaka télen amikor több napon át minden este a szobámban végezte el a dolgát, rendszerint séta után, és a szőnyegre.(mert fázott, és sietett vissza, csak egy részét rakta le annak ami benne volt, hogy előbb hazaérjünk - ruhát kapott ez megoldotta)

Annyira feldühített,hogy azt mondtam, ha még egyszer ilyet csinál megölöm, és iszonyatosan ideges voltam szóval komolynak tűnt amit mondok.

Pedig nem volt az.Ha meghalna eret vágnék.

Ha bárki megölné szándékosan, vállalnám a börtönbüntetést emberölését, mert azt kapnék :)

Szóval nem kell megijedni, ha keresztanyukád befogadja és szereti a kutyákat biztos,hogy nem gondolta komolyan.

2018. máj. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az ember a gyerekenek is mond ilyet ha nagyon kikeszul. keresztanyud rossz passzban volt azota mar ossze olelgette es elsirta magat tuti a lelki furdalastol.
2018. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mondok cifrábbat is, elég keményfejű kutyám van. De sose gondolom komolyan. Ő se gondolta azt a mondatot komolyan.
2018. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!