Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen feltételekkel tudom...

Ilyen feltételekkel tudom utaztatni buszon a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 8hónapos boston terrierem, aki nem ismerné, annak leírom: kicsi, fekete, francia bulldoghoz hasonló. Szeretnék vele utazni volánon, viszont nincs szájkosara és már nem tudok venni. Felengednek így is minket? És jegyet tudok a buszsofortől vásárolni?
2018. máj. 14. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2018. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Buszsofőrtől függ, hogy felenged-e, de nem köteles felengedni szájkosár néküli kutyát. A másik lehetőseg a hordozó box. Ha abban van a kutyus, akkor nem kell szájkosár, viszont nem túl kényelmes vele utazni. Helyközi járatokra tudsz a sofőrnél jegyet venni.
2018. máj. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Kötelező a szájkosár
2018. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
elvileg nem engedhet fel, de láttam már pár kutyát szájkosár nélkül buszozni.
2018. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont valamelyik nap szállt volna fel egy nő a kiskutyájával (kb.2-3 hónapos yorki szerű kutya volt). Nem tett rá szájkosarat, mivel nem tudta, hogy kell. Először szólt a buszsofőr, hogy tegyen rá, nem tudom tenni, ekkor felszólította, hogy szálljon le. Én olyannal még buszon nem találkoztam, hogy engedtek volna kutyát szájkosár vagy szállító nélkül utazni, csak kisvárosokban. Hordozód nincs?
2018. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kötelező a szájkosár, vagy a szállítódoboz, vagy hordozótáska (vállra akasztható). Ha a szájkosarat választod, akkor kell venned a kutyának buszjegyet, ha a szállítódobozt/hordozótáskát, akkor nem kell neki kutyajegy.
2018. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-2 buszsofőr fel szokta engedni a kutyákat szájkosár nélkül is, ha biztosak benne, hogy nem lesz ellenőr a járaton.
2018. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!