Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan, hogy a kutyáról...

Létezik olyan, hogy a kutyáról pontosan 2 hónap múlva derül ki hogy álterhes, pont akkor, amikorra a kiskutyáit várta?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
A kérdésed kicsit érthetetlen. Ha arra gondolsz hogy várod a kiskutyákat és nem jönnek csak álterhes akkor azt mondanám hogy gondos gazda orvoshoz hordozza a vemhes kutyát, így igen hamar kiderül. Ha meg arra gondolsz, hogy a kutya pont akkor kezi el a tüneteket mutatni amikor szülne ha pároztatták volna, arra azt mondom: igen, ennek a betegségnek pont ez a lényege.
2010. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az, hogy csak álvemhes az első ultrahangnál szokott kiderülni.Azt pedig 3 hetesen csinálják.
2010. jún. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: lehet hogy azért érthetetlen, mert nem magyaráztam meg:)március elején egyeztettem a tenyésztővel a kiskutyák ügyében, így ő azt mondta, hogy május elejére megszületnek a kiskutyák. Miután eljött a május írtam a tenyésztőnek egy üzenetet a kiskutyák ügyében, és ő erre azt válaszolta, hogy sajnos nem lesznek kiskutyák, mert mostanában vitte el orvoshoz a szukáját és kiderült hogy álterhes.Érdekes módon pont akkor, amikor már meg kellett volna hogy legyenek a kutyák. Nem hittem el, hogy ez előbb miért nem derülhet ki.Nagyon csalódott voltam, mert túl régen vártam rá ahhoz, hogy pont akkor közölje ezt velem, amikor már a kiskutyáknak rég a világra kellett volna jönniük.Születendő kiskutya nem volt, amik pedig megfeleltek volna,mind le voltak foglalva.Viszont azt tudtam, hogy még egy fél évet nem tudnék rá várni, pláne, hogy fenn áll a veszélye, hogy akkor sem sikerül valami.Ennyi a rövid történet, ami azóta is foglalkoztat.
2010. jún. 14. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem volt igazi tenyésztő.
2010. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Elvitte orvoshoz UH-ra szülés előtt ahogy kell, hogy tudja hány kicsinek kell kijönie(ha benn marad baj lehet) és ekkor kiderült h üres. Külsőre ezt nem látni, hiszen a hasa, emlői megnőnek, készül az ellésre, lelkileg is felkészül rá. Ilyen előfordul.
2010. jún. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az első ultrahang 3 hetesen van. Ésutána is van vemhes kutyánál orvosi vizsgálat. Nem a legvégén kell észrevenni.
2010. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. jún. 15. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!