Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4-5 hét a lakásban, mennyi...

4-5 hét a lakásban, mennyi idő alatt tanulja meg, hogy a szobapelust használja?

Figyelt kérdés
6 hetesen hozom el (már írtam ki róla kérdést,muszáj elhoznom,nem etetik tovább) és ugye hetekig nem vihetem ki.

2018. máj. 16. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne szoktasd rá a pelusra mert utána nehezebb lesz leszoktatni róla(azt tanulja meg, hogy bizonyos helyre lehet üríteni, és ha már lemehet nem fogja érteni, hogy akkor lentre, vagy fentre kell csinálni, ha eddig dicsérve volt ha fent csinálta). Ha becsinál akkor megfogod, feltakarítod és kész. Szőnyegeket szedd fel.


De ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor úgy tanítod meg neki, hogy ha oda sikerül a pisi vagy kaki akkor megdicséred szóval, jutalomfalattal. Reggel ha felébred például egyből rárakod, akkor valószínű, hogy produkálni fog valamit, vagy játszol vele, bepörög, utána tuti pisilnie kell majd. Napok alatt ráfog jönni. De én nem javaslom.

2018. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Muszáj. Nem pisilhet,kakilhat össze-vissza.

Köszi a választ.

2018. máj. 16. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:

8 hetesen hoztuk el a kutyánkat, 3 hét alatt szobatiszta lett.

Nem volt kutyapelenka. Azt tanítottuk, hogy a dolgát kint végezze el.

2018. máj. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
0 oltással nem vihetem ki
2018. máj. 16. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert mi a szent sz.ar baja lesz ha teszel két kört a ház körül? Nem kell kutyák közé vinni meg erdőbe, de ne mondd már, hogy oltás nélkül az utcán 10-20 perc alatt bármi baja lesz. Ezért kell szerencsétlennek egy ráragasztott zsákba szarnia?
2018. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!