Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan hogy egy kutya...

Van olyan hogy egy kutya homosexualis?

Figyelt kérdés
Az en kutyamat paroltatni szerettem volna de nem erdekelte a szuka kutya de ha egy kan kutyaval talalkozik egybol ra ugrik

2018. máj. 17. 13:58
1 2
 1/13 bollocks ***** válasza:
73%
A párolt kutya Kínában lehet, hogy népszerű, de mifelénk nem illik megenni a házikedvencet.
2018. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nincs ilyen a kutyáknál, hogy homoszexualitás. Először is, ha kan rámászik egy másik kan hátára, az a dominanciáját szeretné érvényesíteni. Tehát jelezte felé, hogy márpedig ez a "nő" az enyém lesz. Nem láttál te még kutyát, amikor valóban "feláll" a szerszáma.

Első nagyon megnevettetett :-D

2018. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

eloszor is az elso valaszolonak koszonom hogy megnevetettet

masodszor a masofiknak koszonom a valaszt de nah azer kicsit furcsa ez az egesz

a harmadik pedig ha egy ismeretlen szemelybe is bele kot akkor inkabb akassza fel magat mert nem valo ebbe a vilagba az ilyeneket csak le kell kopni vagy nem szabad figyelembe venni ....Bocs hogy nem irok helyesen

2018. máj. 17. 16:14
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell ahhoz ismerni téged, hogy rájöjjünk, fingod sincs a kutyákhoz. Ne a kutyád testéből akarj megélni, inkább ivartalaníttasd, mielőtt megint rád jön az 5 perc.


Nagyon ügyes volt a kutyád, hogy nem érdekelte a szuka, okosabb nálad, ez tény. A kan kutyákra pedig azért mászik, mert dominálja, erről le kellene tiltani.

2018. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy valakit nagyon felizgatott ez a kérdés a szó szoros értelmében. Azt hiszem kicsit bajok vannak a fejben kedves troll, aki privátban irkálsz.
2018. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
na mind1 engem nem erdekelnek az ilyen emberek eloszor is nem akarok ebbol megelni mert csak 15 vagyok ha penz kell kerek a szuleimtol vagy megkeresem magamnak mivel hegedun jatszom es mar sokszor keresmet vele penzt is es az ilyen embereknek mint te annyi eszuk sincs mint neked 15 evesen szoval megegyszer mondom akaszd fel magad mert ez a kutya dolog nagyon felizgatott teged ! a tobbieknek meg koszonom a valaszt
2018. máj. 17. 23:10
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Kicsit jobban kellene figyelni az iskolában, mert valami undorító a helyesírásod. Szaporítás helyett inkább tanulj jobban!
2018. máj. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pff elnezest kertem mar a helyesirasert :P es amugy nem magyaraszkodom hg mer irok igy :P
2018. máj. 18. 19:49
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Van.

Kb. 7 százalékos az arányuk.

Már többszáz állatfajnál mutatták ki a homoszexualitást.

2018. máj. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszonom vegre egy normalis valasz ....nagyon nagyon szepen koszonom hogy nem csak belem kotottel mint a tobbiek hanem egy normalis valaszt adtal hisz ez az oldal arra valo nem a veszekedesre ...megegyszer koszonom
2018. máj. 19. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!