Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ilyen lusták a westie...

Miért ilyen lusták a westie kutyusok?

Figyelt kérdés
Eddig akikkel találkoztam alig akartak sétálni, amíg én a kutyámmal végig járom a parkot, tó környékét(fél óra), addig ők a westivel megkerülnek 2 háztömböt. Mindig azt látom, hogy csak szaglásznak meg totyognak, alig mennek, semmi aktivitás, pedig egy terrierről van szó. Miért van ez? Minden westie kutyus ilyen, vagy csak a környékemen az összes ilyen fajtájú kutya lusta?
2018. máj. 18. 19:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem öregek, de pl én egy 2 és egy 3 évest is 10 fölöttinek hittem, mert pont úgy mentek, mint a 13 éves.
2018. máj. 18. 19:13
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Az enyém nem volt az, de attól függ hogy mihez hasonlítod. Nyilván egy kiskutya nem tud annyit menni meg szaladgálni mint egy nagy. Meg gyakran nincsenek is hozzá szoktatva mert kevesebb a mozgás igényük ezért a gazda nem is fogja olyan sok időre ki vinni mert abban a tudatban él hogy nem igényli.
2018. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem létezik olyan, hogy lusta kutya.
2018. máj. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kettő van, de mind a kettő igazi energia bomba :D

Olyan sprinteket tolnak le, hogy csak néz a többi kutya. Emellett sportolnak is és ott is tele vannak energiával.

2018. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nem az, hogy nem annyit szaladgálnak, hanem egyáltalán nem, már eleve úgy kezdik a sétát, hogy csak kullognak a gazda után, aztán meg egész úton csak szaglásznak meg alig haladnak pár lépéseket és fél órába telik az, ami nekünk a kutyámmal 3 perc. Pedig mi sem rohanunk, csak normális tempóban közlekedünk.
2018. máj. 19. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!