Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya vérképében biztosan...

Kutya vérképében biztosan jelenik meg daganatra utaló jel, ha baj van?

Figyelt kérdés
Csináltattam egy teljes labort 12 éves kutyámon, minden érték ideális, doki szerint belül fiatal kutya. Van egy csomó az oldalán, puha, mozog, azt mondta, hogy zsírcsomó. Én hiszek az orvosnak, csak érdekel, hogy a vérvétel jelezné, ha gond lenne?
2018. máj. 18. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos nem jelzi, mint ahogy az embereknél sem az alap labor.


Mintavétellel a duzzanatból tudhatnád meg milyen jellegű a bizonyos csomó.

2018. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Még a tumormarkerek sem megbízhatóak.
2018. máj. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
az én időseimnek is van zsircsomója. És én nem akarom tudni, hogy ez mifene:) 12 éves, boldog jókedvű, játékos. ne nyaggasd mindenféle vizsgálatokkal. Ez ráadásul felesleges.
2018. máj. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos laborból nem látszik. Az orvos gondolom jól megtapogatta, és érezte az állagát, nagyságát. Valószínű, hogy tényleg zsírcsomó, de figyeld te is azt a csomót. Ha nő, ha változik a puhaság/keménység akkor azonnal orvos újra. De, ha teljesen meg szeretnél nyugodni, akkor egy mintavételre elviheted. Az az eredmény teljesen biztosra megmondja mi az.
2018. máj. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! A doki azt mondta hogy vehetne belőle mintát, de nem gondolja hogy indokolt, és az is lutri, hogy épp kerül e a tűbe valami, és nem ajánlotta. Pontosra csak altatásos mintavétellel lehetne menni.
2018. máj. 19. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!