Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet be tanítani?

Hogyan lehet be tanítani?

Figyelt kérdés
Van egy 8hetes keverék Német juhász- husky kutyusom.. És be szeretném tanítani az alap dolgokra, mint az ül mar

2018. máj. 20. 20:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Mint az ül, marad, fekszik, ilyenek.. És a szoba tisztasága nevelés.. Valami tanács hogyan? Legalábbis az ül fekszik marad, dolgokra..
2018. máj. 20. 20:15
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Valóban nem sértésnek szánom, de ha ennyire nincs ebben tapasttalatod, tudásod, ha ennyire sem értesz hozzá, akkor keress fel egy jó kutyaiskolát. Olyat, ahol a szocializáció és nevelési is az előtérben van. Ha még ülni, maradni sem tudod, hogy hogyan tanítsd, akkor sok gondod lesz a nevelésében.
2018. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

101 kutyatrükk c. könyv nekem bejött. Sok dolgot tanítottam meg így Huskymnak. könyvnek köszönhetően 9 hetesen (1 hét alatt) ül, fekszik parancsokat már tudta.


[link]

2018. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Youtubeon vannak oktatovideok. Nekem az tapasztalatom, hogy ilyen 8 hetes kor kornyeken csak az alapokat tanítsd meg neki, utana kb 3-4 honapos koraban mar azt fogod eszrevenni, hogy tanulni szeretne. Odamegy, figyeli mit csinalsz, hogy csinalod stb. Na olyankor kell nekiallni igazan 😉
2018. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ülést pl úgy tanítottam meg neki, (kb 6-7 hetes korában) hogy vagy 3-4 alkalommal óvatosan lenyomtam a fenekét. Utana mar tudta. (Az elobbi kommentelo voltam)
2018. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!