Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 évesen el lehet kezdeni...

14 évesen el lehet kezdeni szertornazni hobby szinten? Meg tudnak még tanítani flikkezni meg ilyen trukkokre? Vagy valaki tud mondani valamilyen jo egyesuletet?

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 11:56
 1/2 anonim válasza:
Persze el lehet! Én is szertornázom és hobbi szinten szerintem ellehet. Flikkezni megtanítanak majd meg a többire is csak ne légy majd türelmetlen ha elkezded! Tényleg mindent muszáj alaposan kidolgozni. Jó egyesületnek meg tudom ajánlani a KSI-t és a POSTÁS-t ami már igazából MTK de ez hosszú szóval ennyi.😊
2017. máj. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
igen, el lehet, én ősszel 14leszek, és én is most kezdeném😁 Postásba jártam kb.fél évig, és tényleg nagyon jó, csak meguntam, aztán semmit se sportoltam és eléggé visszaestem szóval szeptembertől szeretném ott újrakezdeni
2017. jún. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!