Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holnapi műtik a kutyám,...

Holnapi műtik a kutyám, bmármi jó tanács?

Figyelt kérdés
2 éves mopsz, az egyik heréje nem ereszkedett le, azt veszik ki, illetve a másikat is. Nem veltétlen orvosi tanácsokra gondolok. Mire érdemes figyelni, mit tegyek, hogy jobb legyen neki? Az áltatás után mire számítsak? Mennyi idő mire jobban lesz? Természetesen holap az orvostól is meg fogom ezeket kérdezni, tapaszlatokra vagyok kiváncsi, hogy kicsit nyugodtabb legyek.
2018. máj. 21. 13:43
 1/3 anonim válasza:
Nekem is most műtötték ugyan ezzel a vizslámat, gallért kellett hordania, azt nagyon nem szerette, meg sokáig nem ugatott, nagyon rossz kedve volt, de mostmár jól van, kb 2 hét múlva már teljesen oké volt vele minden, amikor már kiszedték a varratokat meg levették a gallért.
2018. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat. Eléggé félek ettől, nem tudom, hogy mennyire van erre a mütétre szükség, mindig arra gondolok, hogy az orvosok csak a pénz miatt, akarnak mindent műteni.. :(
2018. máj. 21. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:
most már gondolom jól van :D hogy birta?
2018. jún. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!