Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 honapos cavalier king...

8 honapos cavalier king charles spanielnek nyakorv vagy ham a jobb?

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Én az ilyen méretű kutyáknál jobban szeretem a hámot, de ezt neked kell tudni, hogy mivel tudod őt kényelmesebben sétáltatni + neki melyik a kényelmesebb.

(én a hámra esküszöm hiába pontoztok le ezért :D )

2018. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kutyám keverék, de kb spaniel méretű. Van nyakörvje, és hámja is. Az én tapasztalatom, hogy a nyakörvben húz, és fuldoklik, a hámban viszont alig alig húz, és egyáltalán nem fuldoklik.

Nem akartam hámot, mert mindenhol azt olvastam, hogy a nyakörvvel lehet csak szépen megtanítani sétálni, viszont barátom rábeszélt a hámra, vett egyet, és nagyon meglepődtünk, hogy mennyivel jobb! Ő is jobban érzi magát, és nekem is könnyebb dolgom lett vele.

2018. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A hám kényelmesebb a kutyának viszont sétáltatásnál jobban tud húzni a kutya és nehezebb irányítani.A nyakörv póráz kombó általában beválik.De ezt neked kell eldönteni.
2018. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!