Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye nem lesz lelki baja a...

Ugye nem lesz lelki baja a kutyusomnak költözés miatt?

Figyelt kérdés

Hello.

Van egy beagle kutyusom.

Elköltöztem otthonról,és hozom ide őt is.

Kb. 220km-re.

A kis házikóját is hozom, mert ugye azt már megszokta, anélkül meg sem maradna.

De biztos hiányozni fog neki a környezet.

A gazdi=én itt leszek Vele, igy nem lesz ugye semmi baja, ettől a változástól? Köszönöm.


2010. jún. 15. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz. Én 18 ezer kilóméterre költöztem vele egyszer, és semmi gondja nem volt :)
2010. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első napokban jobban kell rá figyelni. Nem írtad,hogy bemehet-e a házba vagy sem. A lényeg,hogy az elején gyakran legyetek veel,hogy rájöjjön nem őt akarjátok csak ott hagyni. Sokan elkövetik azt a hibát,hogy beköltöznek aztán másnap egyedül marad a kertben a kutya,aki persze próbál "haza" szökni. Mi is nemrég költöztünk és pont ez miatt egy hetet otthon maradtam és 2 nap után csak rövidebb időkre hagytam otthon. Mire mentem dolgozni rájött,hogy úgyis ide jövök majd haza és semmi gond nem volt.
2010. jún. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

eleinte szokatlan lesz neki, de nyugi, a lényeg,hogy te vele vagy.

a macskák a házhoz ragaszkodnak, a kutyák a gazdáikhoz hűségesek.

én is állandóan jövök-megyek, a yorkim pedig mindig jön velem. szinte minden héten máshol vagyunk, mert az én lakásom, a családom, és a párom is különböző helyeken lakik. eddig kb 4-5 helyet ismert, már messziről örült, ha valamelyik ismerős helyre mentünk.

éppen tegnap költöztünk be a párommal egy új lakásba, eleinte ez is furi volt neki, nem értette, hogy jutott fel (lift), de 3-4 liftezés után megszokta, és már a lakás sem új, hamar megtalálta benne a helyét!

szóval nyugi! :)

2010. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, tényleg ne aggódj, semmi baja nem lesz :-) Én is rendszeresen ingázom a kutyámmal Budapest és két vidéki város között, mindenhol otthon van :-)Mivel elég gyakran, heti rendszerességgel utazunk és töltünk pár napot vidéken, így mindenhol van tálja, kosara, én csak a kedvenc labdáját viszem magammal. Teljesen jól érzi magát, soha nem volt semmi gond. Veletek is minden rendben lesz, meglátod :-)
2010. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hat sajnos tud baja lenni a koltozestol. Ha peldaul raesik egy 2 ajtos szekreny. de fontos a kommunikacio. beszelj vele. Tudd meg hogy hogy velekedik. Lehet, hogy tamogatja a koltozest. Az is lehet h allja akoltsegeid felet.
2010. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Utolsó: vagy legalább segít a dobozok kibontásában. :) Az enyémek szorgalmasak voltak, együtt bontogattuk.
2010. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Megnyugodtam:)

2010. jún. 15. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!