Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy közel 2 éves kan...

Van egy közel 2 éves kan amstaffom. Szeretnék mellé hozni egy 6 honapos kan amerikai bulldogot. Nem lenne belöle baj? összeszoknának? Nappal együtt lennénak felügyelet mellett este pedig külön. Aki tudja mit tegyek az irjon.

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 10:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Na utánanéztél? És mi lett a végeredmény.

Amúgy, ha határozott vagy és értesz a kutyákhoz és a nevelésükhöz, te vagy a falkavezért, akkor bármikor hozhatsz új kutyát a falkába. Amíg ez nincs meg egyáltalán nem kéne ilyen kutyusokat tartanod. Ha csinálnak valami nagyobb balhét, csak tovább rontod ezeknek a kiváló fajtáknak a rossz hírnevét. Pedig csak te vagy a hozzá nem értő.

2010. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
igazábol totálisan hallgat rám a 2 éves amstaff, amit mondok neki azt csinálja, én teljes mértékben megbizom benne sokat foglalkozok vele és ugy gondolom, hogy összetudnám öket szoktatni szoval talán mondhatom, hogy én vagyok a falkavezér, de a hormonjaiknak nem tudok parancsolni. az ivartalanitást 10ezer forinttol láttam, dokitol függ.
2010. jún. 15. 15:35
 13/15 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm, akinek igazi kan kutyája van, de tüzelési időben is tudja uralni a kutyáját. Pedig elég domináns állat! Szóval gazda kérdése, hogy meddig képes elmenni a kutyája érdekében... Mondjuk ennek az ismerősömnek szemlézett tenyész kanja van, viszont nem akarja burokban nevelni, szóval még a kocsmába is a kutyájával jár póráz nélkül, így képzeld el. :D Ehhez persze megfelelő személyiség is kell, szerintem megéri ivartalanítani őket, csak előnye van, a hátrányok csak tőled függnek, ha túl eteted, mondván, h jaj szegény legalább had egyen, ha már a golyóit kivetettem, akkor persze, hogy meghízik... És később egy csomó állatorvosi tortúrát is megspórol neked, szóval megéri az árát, visszajön az a pénz...
2010. jún. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. jún. 16. 12:39
 15/15 anonim válasza:
Isten őrizz, hogy pont ilyen 2 kant tegyél össze!!!! Nekem az amstaff szuka, és 3 hónapos korától együtt volt egy 1 éves kannal. Az amstaff most már másfél éves, és egyik este úgy kellett szédszedni a 2 kutyát, hiába az egyik lány a másik fiú!
2010. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!