Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül kb. egy fajtisz...

Mennyibe kerül kb. egy fajtiszta golden vagy border collie tenyészetből?

Figyelt kérdés

Tk-val mindennel eggyütt.Nem a legdrágább kennelre gondolok egy olyan középszintüre.

És mit gondoltok a hirdetett nem kennelből származó tk nélküli kutyákról,én láttam olyat 35ezerért arról mi a véleményetek?


2010. jún. 15. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

NE vegyél olcsó kutytát, ebben az esetben nagyon igaz hogy olcsó húsnak híg a leve!!!

Hogy milyen problémákkal kell majd megküzdened ha rossz helyről választasz( betegségek, a kutya nem is hasonlít arra amit akartál, viselkedésbeli gondok) kutyát illetve milyen embereket(szaporítók) támogatsz vele arról itt olvashatsz bővebben:

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szapor%EDt%F..


Tudom az emberek nem szívesen olvasgatnak ilyen linkeket de nagyon szépen kérlek hogy vess egy pillantást rájuk a te pénztárcád védelmében is.


a border collie drágább dolog goldeneket olyan 85ezer forinttól fölfelé már lehet jó helyen venni.

2010. jún. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még annyi hogy ha az árakat túl magasnak ajánlod akkor még mindig ott vannak a menhelyek a fajtamentők ( ezeken a helyeken fajtatiszta kutyák és kölykök is vannak)

goldenek (illetve keverékeik):

[link]


boderek(illetve keverékeik):

[link]

2010. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Olyann 30 40 ezer
2010. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális helyeken 80-100 ezertől kezdődnek az árak mindkét fajtánál. Rendes tenyésztő nem ad el törzskönyv nélkül kutyát, de az se tévesszen meg, ha kaphatsz törzskönyvet, ha kérsz, mert rendes helyen ez nem választási lehetőség. Továbbá ragaszkodj a szülők tenyészszemléjéhez, legyen kiállítási eredményeik is (legalább néhány) és ami feltétlen fontos, genetikailag öröklődő betegségekre szűrések. Mindkét fajtánál diszpláziára és szemre, a bordernél még TNS-re is! (Természetesen szűrési eredménnyel a szülőknek kell rendelkezniük, nem a kölyköknek!)
2010. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Látom nem olcsó egy fajtiszta kutya szerintem maradok a menhelyeknél,legalább megmentek egy kutyát.

2010. jún. 15. 12:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt is érdemes nézelődni:

[link]

[link]

Sok sikert!

Örülök, hogy inkább örökbe fogadsz ahelyett, hogy szaporítótól vennél olcsón. csak így tovább, te már biztosan jó gazdi leszel, ha így gondolkodsz! :)

2010. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!