Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normalis hogy egy 6 hetes...

Normalis hogy egy 6 hetes kiskutya parzo mozdulatokat tesz?

Figyelt kérdés
Kb mikortol lesz ivarerett es mit lehet kezdeni ezekkel a hágó mozdulatokkal? Van nekik kiteve egy nagy pluss maci, azt akarta meghágni a kis draga :D
2018. máj. 25. 21:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
29%
6 hetesen nem chipelnek ha nem kerül új gazdához még a kutya. Mit hazudozol?! Jó, ha az első oltásait megkapják azok a szerencsétlenek.... Ugye megkapják?!
2018. máj. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális, de a párzáshoz nincs köze. Tereld el a figyelmét, zökkentsd ki ilyenkor.
2018. máj. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
11-es, mielőtt idejosz okoskodni, nezz utana a dolgoknak legyszives. Nevetseges... :D
2018. máj. 26. 21:21
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mindenképp ivartalanítva lesz az anyuka.
2018. máj. 26. 21:22
 15/21 anonim ***** válasza:
62%

Egy kicsit tanulhattál volna a kutyák kommunikációjáról, ha már kutyát tartasz! Azért ez nem tart olyan sokból!

Egyébként ezt tiltani sem kell, mert ez annyira ösztönös viselkedés. 6 hetesen még nem fog igazából dominálgatni a kiskutya. Normális gazda és normális nevelés mellett le fog állni magától ez.


Véletlen alom pedig nincs! Ezt meg kellene végre tanulni. Persze könnyű nyomni a felelősséget másokra. De előzetesen is lehetett volna ivartalanítani, utólag is és vigyázni is lehetett volna a szukára (nem nagy feladat, csak felelősségtudat kell hozzá). Ez mindig szándékos alom.

2018. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nèzd, 5 èvig tudtam rá vigyázni, ezért nem lett ivartalanítva. Nem vettem észre a tuzelest, olyan szépen letisztogatta magát. Aztán egy szèp napon a gyerek kiengedte a kapun. Aztán amikor már kezdett látszani hogy vemhes, nem vállalta az orvos a műtétet.


Köszi hogy valaszoltál a kérdésre. Gondolom rohadt nehéz lett volna megállni, hogy ne szologass be , igaz? Neharagudj, de nem egy kanapèállatvèdő okoska fogja látatlanban eldönteni, hogy én milyen ember vagyok, pláne nem azt hogy véletlen volt-e az alom vagy sem. Szánalmasak vagytok, es a legrosszabb hogy okosnak hiszitek magatok.


Amugy meg nem volt mèg kankutyám, így tapasztalatom sincs. Az utánaolvasás meg csak nektek, kanapèállatvèdőknek válik be, èn jobban adok a személyes tapasztalatokra.


Viszlát ;)

2018. máj. 27. 23:40
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
Akkor nézd a másik oldalt, egy szapi állítja azt, hogy én kanapé állatvédő vagyok. Pedig semmit nem tud rólam. Irónikus és nevetséges, nem? A kutyakommunikációról pedig millió könyv, cikk, blog, előadás van. De nem látom az összefüggést, hogy miért kell ahhoz kan kutya, hogy tanulj ilyen alapvető dolgokat. De persze egyértelmű, kell a kifogás mindenre. A felelősség vállalás nem megy. Hisz ahhoz gerinc és gyerekszoba is kellett volna.
2018. máj. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
37%

Hagyd utolso, nem erdemes az ilyennel vitatkozni. Figyled az argumentumát: “egy szep napon a gyerek kiengedte a kapun”


Hogy mivan!? Kiengedte a gyerek (mekkora? Miert? Hogyan?), es ez a kiengede solyan soka tartott, hogy sikerult kapasbol egy kant talalni, magara engedni es meg ossze is ragadni. Mindezt ugy, hogy a felugyelet allo gyerek (ugye?! Mert mint tudjuk olyan koru gyereket aki meg nem fogja fel hogy morzsikat nem engedjun ki a kapun-mondjuk ha morzsika rendesen meg lenne tanitva ki se menen- nem hagyunk felugyelet nelkul a kutyaval, de meg az udvaron se) engedte ki a kapun egy pillanatra csak. Na, ne nezzel mar engem hulyenek lerdezo.


Egy parzas nem 10-15 perc ember. Szapi vagy es meg hazudsz is!

2018. máj. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem tartozom magyarázattal, sorry. Mindenki azt gondol amit akar. Mondjuk az elég sokat elmond, hogy arcoskodni jöttök fel az oldalra, természetesen arc nélkül :D
2018. máj. 28. 10:46
 20/21 anonim ***** válasza:
Na mivan, egy laza viszláttal elköszöntél, de mégis visszanézel. :) nem hagy nyugodni a lelkiismeret, mi? Mert tudod, hogy igazunk van...
2018. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!