Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek melyik keverék kutyák...

Nektek melyik keverék kutyák tetszenek? Mely fajok kereszteződése

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 06:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kuvasz + ír szetter. Két ilyen kutyát ismertem, mindkettő teljesen máshogy nézett ki, de mindkettő szuper volt:)
2018. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kuvasz kau mixem van, csodaszép
2018. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sharpeit németjuhász keverék kutyám van, menhelyes, ritka szép kutyus. :) Ráncos, sharpei pofi, sharpei test, kunkori farkinca, nagyobb az átlagnál 56 cm marmagasság és 30 kg. A szőre rövid, de nem puha sharpei szőr hanem elég sprőd, a színe pedig tökéletes rajzos németjuhász. Nem tudunk úgy végigmenni az utcán hogy ne dicsérnék agyon, tényleg gyönyörű. Szerencsére ivartalan, mert már többször kérdezgették mennyiért vinném fedezni, mert tőle akarnak a szukának kiskutyákat. Tényleg gyönyörű, de a szembetegségeit, bőrbajait soha nem örökíteném tovább.
2018. máj. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

A közelben van egy törpe pincser-mopsz keverék, nagyon jó kinézetű kiskutya. Évekkel ezelőtt láttam többször egy német dog-szálkásszőrű magyar vizsla kombót, hihetetlen szép kiállású volt. Most meg nemrég az erdőben bandáztunk egy óriás schnautzer-pumi keverékkel, mint egy nagyobb középsnaci, csak puha, picit hullámos, selymes bundával, hihetetlenül aranyos volt, természetre inkább schnautzer.

A felső szomszéd csivi-tacskó keverékéről inkább nem mondanék semmit. Nem a kutya a gáz ott, hanem a gazdi...

2018. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!