Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya felnevelése 2 napos...

Kiskutya felnevelése 2 napos kortól? (SOS)

Figyelt kérdés
Most érkeztem melóból és útközben találtam egy dobozban 3 pici kutyát, a szemük csukva és nagyon most szülöttnek látszanak. Hogyan etessek ilyen kis kutyákat(hányszor és mit)? Gondolom kéne valami cumisüveg, mert még nem tudnak enni. És amíg cumisak kell még valamit csinálni velük? Mikortól esznek maguktól? illetve mikortól kezdenek játszani és rongálni? Mert addigra szeretnék gazdát találni nekik, 3 kutya nálam nem fér el.

2018. máj. 27. 16:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolunk!! Rendes vagy nagyon, hogy befogadtad őket.
2018. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát biztos nem hagytam volna ott őket, még részegen sem, nem is értem ki képes kirakni őket ...

Pusztulna féreg ..

2018. máj. 27. 18:32
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Royal Canin tápszerrel etesd őket 2 óránként éjjel is. A fecskendőt könnyebb használni, mint a cumit. Arra figyelj, hogy ne te nyomd beléjük nehogy félre nyeljék.

Utána smink lemosó vattával (langyos vizezve) törölgesd a popsijukat és a hasuk alját.

Tartsd őket melegen. Fereghajtani 2 hetes korukban érdemes elkezdeni. Az paszta, tudsz venni a dokinál. 4-5 hetes korukba vegyél nekik Royal Canin starter tápot és azt áztasd tápszerbe. Törd össze pépesre villával és mehet is nekik. :)


A tápszert meleg-langyos (nem forró) vízzel kell keverni.

2018. máj. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hogy haladsz? :)
2018. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!