Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 napos kis cica felnevelése?

2 napos kis cica felnevelése?

Figyelt kérdés
2 napja ellett az anya cica akinek ez kb a 4. ellése volt, de 4 piciből 1 élte túl és ő is nagyon kis vékony:( ellés után elment a a cica és nem jött haza azóta:( A pici pedig itt maradt egyedül:( Szobámban dédelgetem, bár nagyon rosszul van tegnap meg ma nyünnyögött, nyöszörgött sokat de pár órája semmi, csak szuszog ha felemelem a fejét igy vissza nyeklik és már nem nyüszög úgy mint tegnap :( kell valamit tennem hátha jobban lesz?:( Sima tej nem jó neki semmiképp? kb 2 óránként etetem fecskendővel, de étvágya sincs már :(
2012. ápr. 11. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kikérhetnéd állatorvos tanácsát szerintem ő nagyon sokat tudna segíteni :) Tartsd őket melegen!:) A sima tej úgy tudom nem elég nekik, de azt hiszem állateledelesnél/kereskedésben lehet venni cicatejet...mert az ilyenkor nagyon fontos nekik!!!:) Meleg, nedves vattával dörzsöld a hasát, hogy meginduljon az emésztés, ez fontos!! (Bár amíg csak tejet kapnak, addig még nem nagyon kakilnak) De tényleg tudom ajánlani az állatorvos tanácsát is!:)
2012. ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem anno a doki azt mondta, hogy a cukros tehéntej is jobb mint a semmi.

nedves vattával törölgesd a pici pocakját meg a fenekét, mert ő egyedül nem tud üríteni.

holnap szerezz neki macskatápszert (ha nem tudsz, akkor gyerekeknek valót...én 2hónapos gyerekeknek készült tejpéppel neveltem fel az árván maradt cicáimat)

nem akarlak elszomorítani, de nagyon kicsi az esély, hogy a pici megmarad

2012. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

vegyél azonnal állatkereskedésben (pl: fressnapf) anyatej-pótlót. Cica tejpor is lehet rá írva. ha pesti vagy odaadom ingyen.és ha tudsz infra lámpázz neki, vagy nagyon tartsd melegen.

:( szegény..

remélem túl éli. sok sikert.

2012. ápr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
olyan kis tündéri, érzem hogy hideg a kis teste pedig bugyolálom, de most az asztali lámpám hajlitottam főlé + be van bugyolálva, mert az jó meleg. Holnap veszek neki cicatejet, este vég sirt aludni sem tudtam semmi tőle, de bár nyüszögne ma is egész este :( pociját simiztem etetés után. Szerintetek hány nap amig kiderül túl éli-e?:(
2012. ápr. 11. 19:39
 5/10 A kérdező kommentje:
visszajött az anyacica 2 nap után és behoztam szobámba és a pici szopizik már. jajjj úgy örülök :))))
2012. ápr. 11. 20:20
 6/10 anonim ***** válasza:
de jó :)
2012. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A mama az egyetlen esélye, 2 napos cicát nagyon ritkán sikerül felnevelni anyacica nélkül.

Egy kis segítség, ha a mama mégsem gondozná:


[link]

2012. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nincs ereje szopizni :( de anyacica nyalogatta, bizakodunk nagyon
2012. ápr. 11. 21:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz!:)
2012. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem élte túl :( annyira szomorúak vagyunk :( anyacica szerencsére jól viseli, reméljük nem lesz baja emiatt
2012. ápr. 16. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!